Wyprawy grupowe 2021

Szanowni wędkarze!

Wprowadzamy do sprzedaży wyprawy grupowe na sezon 2021. Są to wyjazdy skonstruowane dla osób, które nie posiadają własnej grupy (grupa uczestników jest w tym przypadku zbierana przez biuro) aby udać się na zagraniczną wyprawę. Mogą być także świetnym prezentem dla zapalonego wędkarza z okazji urodzin czy pod choinkę (udział w wyprawie można zakupić wtedy w formie vouchera dla obdarowanej osoby).

Podczas „grupówkek” uczestnicy znajdują się zawsze pod opieką doświadczonego, polskiego opiekuna, który pełni oczywiście także rolę eksperta od wszelkich kwestii związanych z wędkowaniem. W 2021 roku planujemy dwie wyprawy autokarowe do Norwegii (wyspa Sula), szczupakowe wyprawy do Szwecji, co najmniej dwie wyprawy do Hiszpanii (sumy, sandacze, okonie) oraz jak zwykle kilka wypraw egzotycznych, które prowadzić będą na najlepsze łowiska naszej planety. Szczegóły i terminarz planowanychwypraw będziemy zamieszczać na niniejszej stronie.


Hiszpania

Jezioro Gigantów

Największe okonie w europie!

luty 2021, transport lotniczy

Zapraszamy do Kraju Basków na jedyne w swoim rodzaju łowisko. Jako przewodnicy Kamil Walicki oraz Maciek Rogowiecki, 2 terminy do wyboru.

Przejdź do oferty

Meksyk

Jukatan, Zatoka Meksykańska

Meksyk

Wyprawa na duże tarpony

sierpień 2021, transport lotniczy

Piaszczyste plaże, turkusowy ocean i genialna meksykańska kuchnia. A do tego srebrzyste tarpony - charakterne ryby o niebywałej sile...

Przejdź do oferty

Kamczatka

Rzeka Itcha (Morze Ochockie)

Kamczatka

Ryby spod wulkanów

sierpień 2021, transport lotniczy

Łososie, palie i pstrągi! Do tego wulkany, niedźwiedzie i nieokiełznana przyroda! Kamczatka to esencja wędkarskiej przygody.

Przejdź do oferty

Rosja

Primorsky Krai

Primorsky Krai

Gdzie diabeł mówi dobranoc

wrzesień 2021, transport lotniczy

Daleki wschód Rosji przy granicy z Chinami. Łowienie morskich tajmieni w krainie syberyjskich tygrysów. Dziko, pięknie i odludnie.

Przejdź do oferty

Szwecja

Archipelag Torhamn

Duże szczupaki blisko polski

wrzesień 2021, transport promowy

Spinningowe połowy na szkierach pod okiem Mistrza – Roberta Taszarka, 2 terminy do wyboru. Ryb w łowisku jest dużo!

Przejdź do oferty

Hiszpania

Zbiornik zaporowy Caspe

Świetny termin na Hiszpanię!

paździenik 2021, transport lotniczy

Zapraszamy na Caspe – legendarne łowisko leżące w biegu słynnej Ebro. Październik to jeden z najlepszych okresów na ryby na tej wodzie.

Przejdź do oferty