Wyprawy grupowe na ryby

Szanowni wędkarze!

Wprowadzamy do sprzedaży wyprawy grupowe na sezon 2024 oraz pierwsze wyprawy na sezon 2025 (kolejne będą systematycznie dodawane). „Grupówki” to bardziej skomplikowane logistycznie wyjazdy, skonstruowane dla osób, które nie posiadają własnej grupy i jest ona w tym przypadku zbierana przez nasze biuro. Mogą być one świetnym prezentem dla zapalonego wędkarza z okazji urodzin czy pod choinkę (udział w wyprawie można zakupić wtedy w formie vouchera dla obdarowanej osoby).

Podczas „grupówek” uczestnicy znajdują się zawsze pod opieką doświadczonego, polskiego opiekuna, który pełni oczywiście także rolę eksperta od wszelkich kwestii związanych z wędkowaniem. W sezonie 2024/2025 planujemy kilka wypraw egzotycznych oraz tradycyjnie już będą wyjazdy do Skandynawii i Hiszpanii. Szczegóły znajdują się poniżej. Zapraszamy!

Sezon 2024

Malediwy

Ocean Indyjski

Popping w najlepszym wydaniu

styczeń 2024, transport lotniczy

Turkusowe morze, biały piasek i rajskie wyspy. Nowy kierunek na karanksy (GT), tuńczyki i wiele innych gatunków. Atrakcyjna cena!

Przejdź do oferty

Hiszpania

Jezioro Gigantów

NAJWIĘKSZE OKONIE W EUROPIE!

marzec 2024, transport lotniczy

Zapraszamy do Kraju Basków na jedyne w swoim rodzaju łowisko. Najlepszy termin w roku na rekordowe okonie i sandacze.

Przejdź do oferty

Madagaskar

Ocean Indyjski

Tydzień na katamaranie

kwiecień 2024, transport lotniczy

Madagaskar to wymarzony kierunek dla miłośników dużych ryb i egzotyki. Tym razem wybieramy się na zachodnie wybrzeże wyspy...

Przejdź do oferty

Szwecja

Łowisko jeziorowe i rzeka

W przedsionku Laponii

czerwiec 2024, transport promowy

Wyprawa na szczupaki, okonie, pstrągi i lipienie. Dzikie tereny, czyste, rybne łowiska i fantastyczna, wędkarska przygoda...

Przejdź do oferty

Norwegia

Rejon Steigen

DO KRAINY FIORDÓW

wrzesień 2024, transport lotniczy

Znów wyruszamy na północ Norwegii. Tym razem samolotem bez konieczności długiej podróży lądowej. Jako przewodnik – legenda polskiego wędkarstwa – Marek Szymański!

Przejdź do oferty

Andamany (2 terminy)

Ocean Indyjski

POWRÓT NA ZAKAZANE WYSPY

październik/listopad 2024, transport lotniczy

Wyprawa dla wędkarskich globtroterów. Świetny termin na GT oraz tuńczyki. Po pandemicznej przerwie ryby na Andamanach biorą jak nigdy przedtem!

Przejdź do oferty

Hiszpania

Jezioro Gigantów

NAJWIĘKSZE OKONIE W EUROPIE!

listopad 2024, transport lotniczy

Znów zapraszamy do Kraju Basków nad to niesamowite łowisko. Rekordowe ryby, piękno północnej Hiszpanii oraz świetna kuchnia! Kameralna grupa uczestników.

Przejdź do oferty