NASZ ZESPÓŁ

Biuro Eventur Fishing prowadzą ludzie znakomicie obeznani z wędkarstwem - prawdziwi pasjonaci tego pięknego hobby, będący jednocześnie fachowcami w dziedzinie organizacji turystyki. Takie połączenie to ewenement na polskim rynku.

Oto nasza ekipa:

Piotr Motyka

PIOTR ALEKSANDER MOTYKA

Założyciel i Dyrektor Zarządzający biura turystyki wędkarskiej Eventur. Z wykształcenia germanista oraz absolwent studiów MBA w języku niemieckim. Ma za sobą kurs menedżerski w międzynarodowej szkole turystycznej w Aarau (Szwajcaria) oraz wieloletni staż pracy w turystyce - m.in. na stanowisku szefa marketingu w Polskim Biurze Podróży „Orbis”. Przez wiele lat wykładowca marketingu w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie. Autor książki „Marketing w biurze podróży”.

Od wielu lat pasjami Piotra są podróże oraz wędkarstwo, łączące się zresztą w jego przypadku nierozerwalnie. Niegdyś w Polsce najchętniej łowił na Mazurach i jeziorze Czorsztyńkim, a także na Dunajcu. Dziś najbardziej pasjonuje go poznawanie nowych, zagranicznych łowisk. W ciągu ostatnich 25 lat odbył grubo ponad setkę emocjonujących wypraw w najróżniejsze zakątki świata (m.in. Kanada, Alaska, Grenlandia, Kamczatka, Patagonia, Andamany, Nowa Zelandia, Amazonia), łowiąc wiele okazowych egzemplarzy ryb. Jest wielkim miłośnikiem i propagatorem turystyki wędkarskiej jako stylu życia, w którym łowienie ryb jest ściśle powiązane z poznawaniem świata, przebywaniem na łonie natury, fotografią i wędkarską kuchnią. Reportaże ze swych podróży publikuje w prasie oraz na portalach internetowych.

Czytaj więcej: „Dlaczego kocham te wyprawy?”

Maciej Rogowiecki

MACIEJ ROGOWIECKI

Kierownik biura związany z firmą od momentu jej powstania. Odpowiedzialny między innymi za nowe kierunki i kontakty z zagranicznymi partnerami. Koordynuje imprezy grupowe, firmowe oraz egzotyczne. Maciek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz autorem pierwszej w Polsce pracy dyplomowej w całości poświęconej turystyce wędkarskiej.

Sportowe wędkarstwo i związane z nim podróże to w jego przypadku spełnienie chłopięcych marzeń jak i zawodowych ambicji. Do tej pory odbył ponad 70 wypraw wędkarskich na niemal wszystkie kontynenty i co sezon stara się zorganizować przynajmniej jeden-dwa wypady w nowy, fascynujący zakątek świata. Upodobał sobie dalekie i mało poznane łowiska, które obowiązkowo odwiedza z mocną muchówką i aparatem fotograficznym. Najbardziej lubi łowić ryby duże i silne, bez względu na gatunek. Znakomicie czuje się w morskim poppingu, połowie ryb łososiowatych na muchę, uwielbia grube metrowe szczupaki i półmetrowe okonie poławiane na spinning. Ale nie zapomniał też o wiślanych boleniach, na które wybiera się od czasu do czasu również dzisiaj.

Tomek Wieczorek

TOMASZ WIECZOREK

Studiował w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie na wydziale Turystyki i Rekreacji. W biurze Eventur Fishing pracuje od 2006 roku. Jego zadaniem jest obsługa klienta, tworzenie ofert i doradztwo wędkarskie. Prowadzi również wyprawy grupowe w najróżniejsze zakątki świata. Tomek wędkuje od zawsze, a jego ulubiona metoda to spinning. Z wędką odwiedził kilkanaście krajów na pięciu kontynentach.

Pomimo uczestnictwa w licznych zagranicznych wyprawach nie zapomniał całkiem o swej młodzieńczej miłości – podwarszawskiej Wiśle. Bywa tam zawsze, jak tylko ma trochę wolnego czasu. Uwielbia nadwiślańską przyrodę, a także żyjące w nurcie Królowej Polskich Rzek sandacze, sumy i bolenie.

Ponadto z biurem aktywnie współpracują znakomici polscy wędkarze, m.in. Jacek Kolendowicz, Marek Szymański, Robert Taszarek, Kamil Walicki czy Maciej Jagiełło, którzy testują łowiska i są przewodnikami grup wędkarskich.


Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12