GRUPOWE WYPRAWY NA RYBY Z OPIEKUNEM

Co roku organizujemy kilkanaście wyjazdów specjalnych, w których przewodnikami są wybitni specjaliści w dziedzinie połowu określonych gatunków ryb. W wyjazdach takich bierze udział zazwyczaj kilkunastu wędkarzy (z reguły grupy liczą 8-16 osób), którzy podróżują kilkoma własnymi samochodami, samolotem lub wynajętym przez biuro busem.

To wspaniałe, niezapomniane imprezy, pełne wrażeń, wędkarskich opowieści przy ognisku i przede wszystkim obfitujące w okazowe ryby. Na takim wyjeździe każdy ma szansę sporo nauczyć się od mistrza i podnieść poziom swego wędkarskiego warsztatu. Imprezy te cieszą się wśród klientów wielkim powodzeniem i dlatego radzimy rezerwować je z dużym wyprzedzeniem (6-8 miesięcy).

Odrębną podkategorią są wyprawy autokarowe, wiodące najczęściej do Norwegii na ryby morskie. Grupy liczą wówczas znacznie więcej osób – zazwyczaj powyżej 30. Celem są znakomite ośrodki norweskie, zlokalizowane w pobliżu czołowych łowisk morskich tego kraju (np. Sula, Lofoty, zatoka Vestfjorden). Wędkarze mają do dyspozycji sporą przestrzeń bagażową w autokarze, a także zwykle przyczepę na zamrożone filety. Autokary są wygodne i klimatyzowane, a po drodze do Norwegii grupę czeka dodatkowo przeprawa promowa przez Bałtyk. Przewodnikami grup są znani specjaliści od wędkarstwa morskiego.

Wyprawy grupowe na ryby

Dokąd na ryby?


Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16