DOKĄD JECHAĆ NA RYBY?

Dokąd jechać na ryby?

Szwecja, Norwegia, a może egzotyka?

Witam serdecznie na stronie największej polskiej firmy organizującej wędkarskie wyprawy! Bardzo nam miło, że planują Państwo wyjechać na ryby z naszym biurem. Pragniemy bardzo, aby wędkarski urlop, na jaki się Państwo wybierają, dawał optymalną szansę na realizację marzeń. W tym celu warto zapoznać się z tym poradnikowym tekstem i dokonać wstępnej selekcji kierunków. Potem prosimy o zwrócenie się do nas, a my doradzimy już konkretny wyjazd i miejsce docelowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką paletę ofert wędkowania na 5 kontynentach. Na pierwszy rzut oka od ilości miejsc do wyboru może się zakręcić w głowie. Dlatego aby podjąć optymalną decyzję co do kierunku, trzeba odpowiedzieć sobie na kilka zasadniczych pytań. W szczególności:

A oto analiza głównych destynacji, z którą polecamy się zapoznać.

Szwecja

Głównie spinning na szczupaki – Wielka szansa na rybę życia – Blisko, ale za morzem – Wokół spokój i dzika przyroda – Domki z łodziami nad rybną wodą – Od wiosny do jesieni – Dla początkujących i zaawansowanych – Oferta na każdy portfel – Zarówno dla grup wędkarzy, jak i wędkarzy z rodzinami.

Norwegia

Morski spinning i łowienie w pionie ryb morskich – Najbardziej rybne łowiska świata za rozsądne pieniądze – Kulinarny raj i możliwość przywiezienia filetów – Znakomite ośrodki przystosowane do potrzeb wędkarzy – Doskonały sprzęt pływający, łatwy w obsłudze dla każdego...

Finlandia

Trochę jak nasze Mazury – Króluje szczupak i inne drapieżniki łowione na spinning – Las, woda, domek, łódka, a do tego cisza, spokój i bezpieczeństwo – Wycieczka samochodem przez kraje bałtyckie – Świetna oferta dla wędkarzy i rodzin.

Dania

Wyjątkowo silne szczupaki, a ponadto okonie i inne drapieżniki – Piękne pojezierze z bardzo czysta wodą – Dodatkowo możliwość wędkowania w delcie rzeki Gudena – Wokół las i trasy spacerowe – Dodatkowo liczne jeziorka „put and take” z pstrągami – Łatwy dojazd autostradą z Polski.

Irlandia

Idealny produkt dla pragnących połowić „grubo” i wyłowić się do syta – Polskojęzyczni przewodnicy z najwyższej półki – Wielkie szczupaki i tajemnicze feroksy na spinning oraz trolling – Irlandzkie klimaty: whiskey, zamczyska i puby z muzyką na żywo – Tanie przeloty z Polski – Znakomita relacja jakości do ceny.

Islandia

Jeden z najpiękniejszych krajów świata z wieloma krajobrazowymi osobliwościami – Rzeki i jeziora pełne ryb łososiowatych – Głównie łowienie na sztuczną muchę – Słynne pstrągi potokowe z Thingvallavatn - największe, z jakimi się zetknęliśmy – Znakomici lokalni przewodnicy – W drugiej opcji łowienie ryb morskich w zachodnich fiordach.

Grenlandia

Tam zdobędziesz szlify doświadczonego globtrotera – Tysiące ryb wchodzących do kryształowo czystych rzek – Całkowite pustkowie i brak konkurencji – Niezwykłe krajobrazy, fauna i flora Północy – Pobyt w wędkarskim obozie nad rzeką Erfalik – Połowy na spinning i sztuczną muchę palii alpejskich (arctic char).

Kanada

Każdy wędkarz powinien choć raz ją zobaczyć – Wielotysięczne ciągi łososi, olbrzymie palie i trzycyfrowe jesiotry – Oszałamiająca swym pięknem przyroda – Łowienie na spinning, muchę i przynęty naturalne – Dobre zakwaterowanie i opieka przewodników na łowiskach – Transport lotniczy, na miejscu samochody terenowe, quady i (na życzenie) loty helikopterem.

Kostaryka

Najbezpieczniejszy kraj Ameryki Środkowej - Tropikalna dżungla, wulkany i piaszczyste plaże – Dzikie zwierzęta i ptaki – Wielkie bogactwo ryb morskich – Wyczerpująca walka z szalonym tarponem – Big game na żaglice, marliny i tuńczyki - Wygodne zakwaterowanie i opieka doświadczonych przewodników – Pyszne owoce tropikalne i karaibskie drinki.

Meksyk

Tropikalna przygoda w dobrej cenie – Piękne okazy rooster fish, snappera i groupera łowione na trolling z żywcem – Koryfeny i inne ryby łowione morską metoda muchową – Trolling w poszukiwaniu wahoo, czyli najszybszej ryby oceanów – Wypoczynek w bazie na obrzeżach La Ventany – Meksykańska kuchnia i tequila – W opcji zwiedzanie Mexico City.

Panama

Znakomite miejsce po połowów na morski spinning – Nieprzeciętnie silne ryby z gatunków rooster fish, cubera snapper, amber jack, tuńczyk oraz wielu innych – Doświadczeni miejscowi przewodnicy – Francuska baza wędkarska z basenem, barem i doskonałą kuchnią – W opcji zwiedzanie Panama City oraz strefy Kanału Panamskiego.

Argentyna

Tylko dla łowiących na sztuczna muchę – Bodaj najlepsze łowisko pstrągów na świecie – Wielkie jezioro w wulkanicznym kraterze, położone na końcu świata – Perfekcyjnie zorganizowana baza wędkarska Laguna Verde – Dzika Patagonia, Krzyż Południa, Andy i lodowce – Dla chętnych pokaz tanga w Buenos Aires.

Kenia

Afrykańska przygoda – „Big game” szlakiem Ernesta Hemingwaya – Wielkie marliny, żaglice i tuńczyki – Bardzo dobry serwis, doświadczeni przewodnicy – Jedno z ciekawszych miejsc na wypoczynek po wędkowaniu – Dobre miejsce na wyjazd z „drugą połówką” lub rodziną – Fakultatywnie safari w jednym z parków narodowych.

Andamany

Spora porcja egzotyki oraz wybitne łowiska – Indie, ale nieco inne od kontynentalnych – Wyspy, na których jeszcze mieszkają pierwotne plemiona – Bardzo duża populacja GT i tuńczyków – Najwyższej klasy łodzie do uprawiania morskiego spinningu – Świeżutkie ryby i owoce morza do wykorzystania w kuchni.Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16