Nasz zespół

Biuro Eventur Fishing prowadzą ludzie znakomicie obeznani z wędkarstwem - prawdziwi pasjonaci tego pięknego hobby, będący jednocześnie fachowcami w dziedzinie organizacji turystyki. Takie połączenie to ewenement na polskim rynku.

Oto nasza ekipa:

Piotr Motyka

PIOTR ALEKSANDER MOTYKA

Założyciel i Dyrektor Zarządzający biura turystyki wędkarskiej Eventur. Z wykształcenia germanista oraz absolwent studiów MBA w języku niemieckim. Ma za sobą kurs menedżerski w międzynarodowej szkole turystycznej w Aarau (Szwajcaria) oraz wieloletni staż pracy w turystyce - m.in. na stanowisku szefa marketingu w Polskim Biurze Podróży „Orbis”.

Przez wiele lat wykładowca marketingu w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie. Autor książki "Marketing w biurze podróży". Był również aktywny zawodowo w dziedzinie reklamy, public relations i marketingu sportowego. Przez wiele lat dyrektor strategiczny agencji Event Public Relations. Jego artykuły eksperckie publikowały m.in. czasopisma "Press", "Brief" i "Home & Market".

Pasją Piotra jest sport, podróże oraz wędkarstwo. Niegdyś w Polsce najchętniej łowił na Mazurach, Pomorzu, jeziorze Czorsztyńskim i Dunajcu. Dziś najbardziej pasjonuje go poznawanie nowych, zagranicznych łowisk. W ciągu ostatnich 20 lat odbył ponad 100 emocjonujących wypraw w najróżniejsze zakątki świata, łowiąc wiele okazowych egzemplarzy ryb. Jest wielkim miłośnikiem i propagatorem turystyki wędkarskiej jako stylu życia, w którym łowienie ryb wiąże się nierozerwalnie z poznawaniem świata, ludzi i ich obyczajów, przebywaniem na łonie natury, fotografią i wędkarską kuchnią. Reportaże ze swych podróży publikuje w prasie oraz na portalach internetowych (m.in. Wędkarski Świat, Wiadomości Wędkarskie, Świat Spinningu, All Inclusive, Podróże, Escape, VIP, Jerkbait.pl). Stały współpracownik magazynu "Wędkarski Świat".

Dlaczego kocham te wyprawy?

Maciej Rogowiecki

MACIEJ ROGOWIECKI

Kierownik biura związany z firmą od momentu jej powstania. Odpowiedzialny między innymi za nowe kierunki i kontakty z zagranicznymi partnerami. Koordynuje imprezy grupowe, firmowe oraz egzotyczne. Maciek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz autorem pierwszej w Polsce pracy dyplomowej w całości poświęconej turystyce wędkarskiej.

Sportowe wędkarstwo i związane z nim podróże to w jego przypadku spełnienie chłopięcych marzeń jak i zawodowych ambicji. Do tej pory odbył ponad 70 wypraw wędkarskich na niemal wszystkie kontynenty i co sezon stara się zorganizować przynajmniej jeden-dwa wypady w nowy, fascynujący zakątek świata. Upodobał sobie dalekie i mało poznane łowiska, które obowiązkowo odwiedza z mocną muchówką i aparatem fotograficznym.

Tomek Wieczorek

TOMEK WIECZOREK

Studiował w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie na wydziale Turystyki i Rekreacji. W biurze Eventur Fishing pracuje od 2006 roku. Jego zadaniem jest obsługa klienta, tworzenie ofert i doradztwo wędkarskie. Prowadzi również wyprawy grupowe w najróżniejsze zakątki świata. Tomek wędkuje od zawsze, a jego ulubiona metoda to spinning. Z wędką odwiedził kilkanaście krajów na pięciu kontynentach.

Katarzyna Siedlecka

KATARZYNA SIEDLECKA

Specjalistka ds. rezerwacji promowych i obsługi klienta w biurze Eventur. Czuwa nad sprawnym obiegiem dokumentów. Nie łowi ryb, ale docenia ich walory kulinarne. Zajmuje się też marketingiem i Public Relations.

Ponadto z biurem aktywnie współpracują znakomici polscy wędkarze, m.in. Jacek Kolendowicz, Marek Szymański, Robert Taszarek czy Maciej Jagiełło, którzy testują łowiska i są przewodnikami grup wędkarskich.


Siedziba biura

EVENTUR Sp. z o.o.
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16