Eventur Fishing

Biuro turystyki wędkarskiej Eventur Fishing powstało w 2003 roku. Zrealizowało do tej pory kilka tysięcy imprez wędkarskich, dając szansę polskim wędkarzom na złowienie wspaniałych okazów ryb oraz spędzenia urlopu na łonie dzikiej i pięknej przyrody.

Biuro turystyki wędkarskiej Eventur Fishing

Tylko najlepsze łowiska

W ofercie Eventuru znajduje się obecnie bardzo szeroki „portfel” zagranicznych łowisk, dzięki czemu nasi klienci mają olbrzymi wybór przed planowaniem zagranicznej wyprawy. W odróżnieniu jednak od innych podmiotów, koncentrujemy się wyłącznie na wodach najlepszej jakości i nie wprowadzamy do oferty „przypadkowych” czy bardzo popularnych łowisk, które potrafią być już nieco przełowione. Każdego sezonu staramy się wyszukać co najmniej kilka spektakularnych nowości i z reguły są to miejsca gdzie do tej pory nie było w ogóle żadnych wędkarzy. Przykładamy także wielką wagę do ochrony naszych wód – na wielu z nich jako pierwsi wprowadziliśmy bardziej restrykcyjne przepisy wędkarskie, co przekłada się na coraz lepsze wyniki naszych klientów. Wody, które znajdziecie w naszej ofercie są po prostu zasobne w ryby i to możemy z pełną odpowiedzialnością Wam obiecać.

Profesjonalnie i bezpiecznie dla klientów

Firma działa na podstawie wydanego przez Wojewodę zezwolenia państwowego i jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Posiada również rekomendację "Wiadomości Wędkarskich". W roku 2009 w związku z dynamicznym rozwojem firma została przekształcona w spółkę prawa handlowego. Jest obecnie zdecydowanym liderem na polskim rynku turystyki wędkarskiej.

Nowoczesne wędkarstwo plus inne atrakcje

Staramy się zachęcić do wędkowania na urlopie jak największą rzeszę ludzi, gdyż jest to idealne lekarstwo na ich psychiczne i fizyczne odrodzenie po stresach codziennej pracy. Promujemy nowoczesne, etyczne wędkarstwo i szacunek dla przyrody. Jednak uznajemy również prawo wędkarzy do korzystania z umiarem z bogactw, jakie oferuje nam natura - rozumiemy przyjemność płynącą z własnoręcznego przyrządzania i spożywania ryb. Poza wędkowaniem staramy się również zaoferować wiele atrakcji urozmaicających wyjazd (grzybobranie, rowery, kajaki, zwiedzanie etc.).

Skandynawia i nie tylko...

Podstawowym kierunkiem w naszej ofercie jest Skandynawia, gdzie klienci łowią głównie szczupaki, okonie, pstrągi, a także liczne gatunki morskie. Ponadto coraz większą rzeszę zwolenników znajdują takie kraje jak Hiszpania (sum i sandacz), Irlandia (szczupak, pstrąg), Kanada (różne gatunki łososia, lipień, jesiotr), Kenia (ryby mórz południowych) czy Kostaryka (tarpon). W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno propozycje wyjazdów ekonomicznych (zakwaterowanie w prostych domkach campingowych) jak i ofertę ekskluzywnych wypraw na najlepsze łowiska świata z osobistym przewodnikiem.

Zapraszamy na wędkarski wyjazd marzeń z Eventur Fishing!Członkostwo PIT

Członkostwo w elitarnej Polskiej Izbie Turystyki to dowód rzetelności i pełnego profesjonalizmu biura turystycznego.

PIT

Członkostwo PZOT

Należymy również do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, który zrzesza największych turoperatorów działajacych na terenie naszego kraju.

PZOT

Państwowa koncesja

Działalność turoperatorska jest w Polsce koncesjonowana, a uzyskanie zezwolenia na taką działalność jest obwarowane wieloma surowymi wymogami. Nasze biuro posiada koncesję nr 1083 Wojewody Mazowieckiego.

Państwowa koncesja

Polisa gwarancyjna AXA

Biuro Eventur posiada polisę gwarancyjną AXA, co zapewnia naszym klientom bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa dokonywanych przez nich wpłat. Polisa taka jest warunkiem udzielenia zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki przez Urząd Marszałkowski oraz potwierdzeniem naszej wiarygodności i dobrej kondycji finansowej.

Polisa gwarancyjna AXA

Rekomendacja "WW"

Posiadamy odznakę "Z nami na ryby", która jest przyznawana przez czasopismo PZW "Wiadomości Wędkarskie" najlepszym polskim organizatorom turystyki wędkarskiej.

Wiadomości Wędkarskie

Współpraca z "WŚ"

Biuro współpracuje od wielu lat z magazynem "Wędkarski Świat". Redaktorzy tej gazety są często ekspertami na wyprawach specjalnych, a reportaże z zagranicznych łowisk sa systematycznie publikowane na łamach miesięcznika.

Wędkarski Świat