Archipelag Torhamn | Południowa Szwecja


Impreza grupowa – wiosna 2022

Archipelag Torhamn to w 100% pewne miejsce na udane połowy szczupaka. Ryb w łowisku jest dużo i osiągają tam one piękne przyrosty. Bardzo często łowi się sztuki w przedziale 70-90 cm przy czym są one grube, waleczne i pięknie wybarwione (mają złotawy odcień typowy właśnie dla tych szkierów). Przy sprzyjających warunkach pogodowych można liczyć na co najmniej kilkanaście brań dziennie. Szczupaki w Torhamn łowi się płytko – w trzcinowych zatokach lub na kamiennych rafach, na głębokościach od 0,5 do 2 m. Jest to więc idealne miejsce dla tych wędkarzy, którzy lubią łowić na jerki lub gumy bez żadnego obciążenia. Brania często doskonale widać ponieważ woda w Torhamn jest krystalicznie czysta. Zaletą łowiska jest także jego bliska odległość od przystani promowej w Karlskronie (30 km). Nie ma więc potrzeby uciążliwej, długiej podróży samochodem. Opiekunem grupy na obu turnusach będzie znany od lat naszym Klientom Robert Taszarek – kompetentny i zawsze pomocny przewodnik wędkarski, który łowiska Skandynawii odwiedza regularnie od ponad 20 lat. Robert jest absolutnym profesjonalistą w swoim fachu, posiada gruntowną wędkarską wiedzę, a co najważniejsze potrafi w przystępny sposób przekazać ją innym.

Skrócony program wyjazdu

Dzień 1Poranny rejs promem z Gdyni do Karlskrony, całodzienny rejs po morzu. Wieczorny dojazd do Torhamn (ok. 20-21.00), zakwaterowanie
Dzień 2-76 dni wędkowania w archipelagu Torhamn
Dzień 8Poranny rejs promem z Karskrony do Gdyni, całodzienny rejs po morzu. Przybycie do Gdyni ok. 19.30-20.00, koniec imprezy

Cena

Całkowita cena imprezy: ok. 3480,- PLN*, od osoby.

Cena imprezy zawiera

  • bilet promowy na trasie Gdynia – Karlskrona – Gdynia, rejsy dzienne bez kabin
  • 6 dni wędkowania pod opieką Roberta Taszarka
  • zakwaterowanie w 2-osobowym domku z pełnym wyposażeniem (7 noclegów), 4 domki dostępne na całą grupę
  • pościel, poszewki, ręczniki i sprzątanie końcowe
  • dostęp do 3-osobowej (silnik 50 KM) łodzi wędkarskiej przez 6 dni. Wszystkie łodzie wyposażone są w dobre, kolorowe echosondy, dokładne mapy GPS oraz dziobowe silniki elektryczne
  • ubezpieczenie zdrowotne NNW oraz KL i bagażu (ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia Covid, ale nie koszty ewentualnej kwarantanny)
  • pełną informację wędkarską o łowisku, mapy, doradztwo wędkarskie biura i Roberta Taszarka

Cena imprezy nie obejmuje

Wyżywienia (część można zabrać z Polski, resztę kupujemy na miejscu w sklepie spożywczym), paliwa do łodzi (płatne na miejscu według zużycia), paliwa do samochodów (zrzutka pasażerów na paliwo potrzebne na dojazd na miejsce).

Dojazd na miejsce

Prom Gdynia – Karlskrona - Gdynia oraz samochody uczestników. Na grupę 9 osób potrzebne są 3 auta. Szczegóły dojazdu ustalimy po zebraniu całej grupy uczestników. Uczestnicy dzielą się kosztami paliwa do samochodu (zrzutka na paliwo w każdym samochodzie).

UWAGA! Powyższe ceny oraz pakiet świadczeń wchodzących w ich skład obowiązują przy założeniu, iż w wyjeździe bierze udział 9 osób wędkujących (pełna obsada grupy w każdym z dwóch terminów). Wyjazd może dojść do skutku nawet w przypadku mniejszej ilości uczestników (wymagane minimum uczestników jest każdorazowo określane przez biuro), ale biuro nie może zagwarantować wówczas zachowania ceny lub zachowania wszystkich świadczeń w pierwotnie planowanym wymiarze (np. liczby dostępnych domków czy łodzi na grupę, itp.).


Lista wypraw

Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Gdzie to jest?

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16