Aktualności

Moda na Holandię

Kolejna nowość Eventuru


Ostatnimi czasy coraz bardziej popularna wśród wędkarzy staje się Holandia, przemianowana niedawno w oficjalnym języku na Królestwo Niderlandów. To bardzo dziwny kraj – niby nizinny, monotonny i pozbawiony pięknej natury, z krajobrazem raczej rolniczo-industrialnym, ale za to bardzo zasobny w wody śródlądowe i wielkie ilości żyjących w nich ryb.

Coraz więcej osób, w tym bardzo znanych wędkarzy, wędkuje na tamtejszych łowiskach, w poszukiwaniu okazowych szczupaków, sandaczy i okoni. No i skutki tych poszukiwań są często zaskakująco dobre - oglądane w mediach społecznościowych zdjęcia przyprawić mogą nie raz o zawrót głowy. Holendrzy bardzo dbają o swój rybostan, a zabieranie ryb jest tam mocno niepopularne. Co kraj, to obyczaj…

W związku z rosnącym zainteresowaniem Holandią wprowadzamy od sezonu 2020 do naszej oferty nowy produkt, jakim jest wędkowanie w okolicach miasta Dordrecht pod opieką polskiego gospodarza i przewodnika. Niedawno miejsce odwiedził to nasz kolega Tomek Wieczorek i jego ocena nowego produktu jest bardzo pozytywna. Zarówno wyniki wędkarskie, jak i zakwaterowanie, wyżywienie oraz opieka sympatycznych polskich gospodarzy sprawiły, że patrzymy na ten kierunek z dużym optymizmem. Już teraz zapraszamy wszystkich na holenderskie łowiska!

Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo TUTAJ.

10.09.2020
Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16