Nasz blog wędkarski

Zlot na Zatoce Syrsan

Reportaż jerkbait.pl / Szwecja


Koledzy z popularnego portalu wędkarskiego jerkbait.pl spędzili wiosenny tydzień na jednym z najlepszych szkierowych łowisk Szwecji – w Zatoce Syrsan. Choć ryb złowiono dużo, zabrakło tym razem sztuk okazowych – przede wszystkim ponadmetrowych szczupaków. Cóż, szczęście do tych najgrubszych sztuk nie zawsze dopisuje...

Niemniej, jak to zwykle na takich eskapadach bywa, dużo było śmiechu, emocji i wędkarskiej frajdy. Spotkanie stanowiło szansę na nieograniczoną wymianę opinii i poglądów, poszerzenie wędkarskiej wiedzy, podpatrzenie jak robią to inni i zacieśnienie relacji towarzyskich pomiędzy wędkarzami. A przede wszystkim olbrzymi haust zdrowia i świeżego szwedzkiego powietrza. Wielu uczestników zlotu (mamy nawet głęboką nadzieję, że wszyscy) z tej szansy na pewno skorzystało.

Fotograficzne migawki z tej niecodziennej wyprawy możecie zobaczyć w zamieszczonym poniżej reportażu. Dziękujemy kolegom za przekazane zdjęcia!
Więcej o blogu

Witam serdecznie wszystkich Wędkarskich Podróżników!

Nazywam się Piotr Motyka i jestem gospodarzem oraz redaktorem tego bloga.

Na blogu znajdziecie wiele moich tekstów, zdjęć oraz reportaży, ale także materiały autorstwa moich Kolegów „po kiju”. Część z nich prezentowana jest również na stronie fishingexplorers.com, inne tylko tutaj. Tematem są wędkarskie podróże, a wszystko adresowane jest do ludzi, którzy tak jak my je kochają.

Zapraszam serdecznie!

Czytaj również

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16