Jezioro Gigantów | Hiszpania


Impreza grupowa – zima 2021

Po raz siódmy w ciągu zaledwie dwóch lat wyruszamy na Jezioro Gigantów. To wyjątkowe na wędkarskiej mapie miejsce, gdzie żyją największe okonie Europy, a presja wędkarska jest znikoma. Ryby w rozmiarach 45 – 50 cm (1,5 – 2 kg) są powszechną i codzienną zdobyczą. Największy okoń jaki do tej pory został złowiony podczas naszych wypraw mierzył 54 cm i ważył prawie 3 kg (kwestią czasu jest kiedy przekroczymy tę magiczną barierę). Poza tym w jeziorze żyje bardzo duża populacja sandacza (dużo ryb w przedziale 70-80 cm) i grube, pięknie wybarwione szczupaki. Nie ma potrzeby dalej zachwalać tego łowiska. Zamiast tego obejrzyjcie proszę filmy, które nakręcił Kamil Walicki oraz inni uczestnicy podczas organizowanych przez nasze biuro wyjazdów:

Filmy z łowiska:

Co z pandemią koronawirusa?

Wyjazdy organizujemy w „covidowych” realiach. Oznacza to, iż w przypadku braku możliwości wyjazdu (zamknięte granice, obowiązkowa kwarantanna, itp.) przesuwamy wyjazd na inny termin, dogodny dla całej grupy. Zakwaterowanie na miejscu to duża, odosobniona villa (5 sypialni, 3 łazienki) przeznaczona tylko dla naszych Gości, nie ma tam innych turystów. Wyjazdy organizujemy w taki sposób aby kontakty z innymi ludźmi były ograniczone do absolutnego minimum. Po przylocie do Bilbao odbieramy samochody z wypożyczalni i jedziemy na miejsce zakwaterowania. Po drodze robimy duże spożywcze zakupy i wędkujemy przez następne 6 dni nie spotykając praktycznie nikogo.

Skrócony program wyjazdu

Dzień 1przelot z Warszawy do Bilbao (1 przesiadka po drodze), przejazd na miejsce zakwaterowania (ok. 80 minut)
Dzień 2-76 pełnych dni wędkowania na Jeziorze Gigantów pod opieką Kamila Walickiego lub Maćka Rogowieckiego
Dzień 8zakończenie pobytu, przejazd do Bilbao, lot powrotny do Warszawy (1 przesiadka po drodze)

Cena

Całkowita cena imprezy: 780 Euro od osoby + przelot do/z Bilbao + wynajem aut na miejscu.

Cena imprezy zawiera

  • 7 noclegów w dużej, wolnostojącej villi o wysokim standardzie (15 minut samochodem od łowiska)
  • 6 dni wędkowania pod opieką Kamila Walickiego (turnus 1 - 8 luty, 1 przewodnik na grupę) oraz Kamila i Maćka Rogowieckiego (turnus 8 - 15 luty, 2 przewodników na grupę)
  • profesjonalny kajak wędkarski Hobie wraz z kolorową echosondą
  • ubezpieczenie zdrowotne NNW oraz KL i bagażu (ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia Covid, ale nie koszty ewentualnej kwarantanny)

Cena imprezy nie obejmuje

Kosztów dojazdu (biletów lotniczych do/z Bilbao), wyżywienia (ceny niewiele wyższe niż w Polsce), licencji wędkarskich (płatne na miejscu – ok. 15 Euro/osoba), wynajmu aut na lotnisku w Bilbao (koszt dzielony po równo między uczestników wyjazdu).

Dojazd na miejsce

Przelot Warszawa-Bilbao–Warszawa. Koszt biletu w klasie ekonomicznej (bagaż w cenie) od 900 do 1300 PLN/osoba w zależności od linii lotniczych i terminu rezerwacji.

UWAGA! Powyższe ceny oraz pakiet świadczeń wchodzących w ich skład obowiązują przy założeniu, iż w wyjeździe bierze udział 7/6 osób wędkujących (pełna obsada grupy w każdym z dwóch terminów). Wyjazd może dojść do skutku nawet w przypadku mniejszej ilości uczestników (wymagane minimum uczestników jest każdorazowo określane przez biuro), ale biuro nie może zagwarantować wówczas zachowania ceny lub zachowania wszystkich świadczeń w pierwotnie planowanym wymiarze (np.liczby przewodników na grupę, itp.).


Lista wypraw

Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Gdzie to jest?

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16