Jezioro Corrib (i inne) | Irlandia


Impreza grupowa – wiosna 2020

Byłeś już w Szwecji? Pewnie wiele razy.
W takim razie jedź choć raz do Irlandii!

Jezioro Corrib to duży, bardzo bogaty w ryby akwen. Wędkarze z całej Europy kojarzą dobrze tę wodę z rekordowymi okazami ryb – szczupakami oraz gigantycznymi pstrągami potokowymi, nazywanymi tu feroksami. Wiosna to dobry termin na połowy obydwu tych gatunków, a z naszymi utalentowanymi przewodnikami (Jacek Gorny oraz Tomasz Kurman) szansa na udane wędkowanie jest bardzo wysoka. W naszej wędkarskiej „karierze” mieliśmy przyjemność wędkować z dziesiątkami najróżniejszych wędkarskich „gajdów”. Zaręczamy, iż niewielu z nich może równać się z Jackiem i Tomkiem, jeśli chodzi o poziom zapewnianego na miejscu serwisu. Przewodnicy są mili, uczynni i bardzo „zorientowani” na Wasz wędkarski sukces. Mówiąc wprost: „chłopaki” zrobią wszystko abyście wyjechali od nich zadowoleni i „wyłowieni”.

Irlandię warto odwiedzić nie tylko z czysto wędkarskich powodów. Jest tu zupełnie inaczej niż w Skandynawii i choćby dlatego warto przynajmniej raz tu zawitać. Słynne irlandzkie puby z muzyką na żywo, interesujące atrakcje turystyczne (Dublin, klify Moher i wiele innych) oraz jedyny w swoim rodzaju, wesoły i żywy klimat tego miejsca na pewno przypadną Wam do gustu.

Podczas czerwcowej wyprawy klienci będę kwaterować w bardzo wygodnym pensjonacie wędkarskim blisko wody (pokoje 2-osobowe z łazienkami, na miejscu restauracja i fajny bar) i wędkować po 2 osoby na szybkich/komfortowych łodziach wraz z przewodnikiem. Wyjazd ma charakter dobrego wędkarskiego „all inclusive” z wyłączeniem napojów alkoholowych. W cenie jest pełne wyżywienie, transfery i kompletny sprzęt wędkarski.

Naszym zdaniem wyjazd na Corrib (w przypadku złej pogody jest oczywiście możliwość wędkowania na mniejszych jeziorach w okolicy!) i łowienie ryb pod opieką Jacka i Tomka to jedna z najlepszych propozycji wędkarskich wypraw w obrębie Europy.

Skrócony program wyjazdu

03 czerwcaprzelot z Polski do Shannon lub Dublina, transfer z lotniska
04-08 czerwca5 pełnych dni wędkowania na Corrib lub innych łowiskach, 2 osoby na jedną łódź i przewodnika
09 czerwcazakończenie pobytu, transfer do Shannon lub Dublina, lot powrotny do Polski

Cena

Całkowita cena imprezy: ok. 5390,- PLN*, od osoby + przelot do/z Shannon/Dublina po aktualnych cenach.

Cena imprezy zawiera

  • 6 noclegów w pensjonacie wędkarskim w pokoju 2-osobowym z łazienką
  • pełne wyżywienie + napoje do posiłków
  • 5 dni wędkowania – 2 osoby na łodzi + przewodnik
  • transfery z/do lotniska w Shannon lub Dublinie
  • niezbędny sprzęt wędkarski do połowu szczupaków i pstrągów, paliwo do łodzi
  • ubezpieczenie zdrowotne NNW oraz KL i bagażu

Cena imprezy nie obejmuje

Kosztów dojazdu (biletów lotniczych), napojów alkoholowych.

Dojazd na miejsce

Przelot Polska-Irlandia–Polska. Można lecieć tanimi liniami, np. z Warszawy-Modlina . Koszt biletu w obie strony przy wcześniejszej rezerwacji (na minimum 2-3 miesiące przed wyjazdem) jest nie większy niż 800–1000,- PLN od osoby w obie strony. Oczywiście dobierzemy dla Państwa dogodne połączenie (są możliwe inne miejsca wylotu z Polski). UWAGA! Powyższe ceny oraz pakiet świadczeń wchodzących w ich skład obowiązują przy założeniu, iż w wyjeździe biorą udział 4 osoby wędkujące (pełna obsada grupy). Wyjazd może dojść do skutku nawet w przypadku mniejszej ilości uczestników (wymagane minimum uczestników jest każdorazowo określane przez biuro), ale biuro nie może zagwarantować wówczas zachowania ceny lub zachowania wszystkich świadczeń w pierwotnie planowanym wymiarze (np. ilości łodzi, liczby przewodników na grupę, itp.).

*Cena wyjazdu skalkulowana według kursu EURO z dnia 15.09.2019 (kurs sprzedaży pieniądza BPH).


Lista wypraw

Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Gdzie to jest?

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16