Archipelag Ronneby (południowa Szwecja)

6-13 października 2018

Wyprawa na najlepsze szczupakowe wody w południowej Szwecji!

Archipelag Ronneby położony jest w samym centrum szkierów Blekinge. Podróżujemy tam na szczupaki nieprzerwanie od kilku sezonów i gwarantujemy w 100% za to łowisko. Naszym zdaniem są to obecnie najbardziej zasobne w szczupaki wody południowej Szwecji, a wybrany przez nas termin sprawdza się co roku jako jeden z najlepszych w sezonie. Po okresie ciepłego lata, wraz z początkiem września zaczyna mocniej wiać co z reguły pobudza szczupaki do aktywnego żerowania. Przy sprzyjających warunkach (przede wszystkim stały, południowy wiatr) można liczyć na co najmniej kilkanaście ryb dziennie na osobę. Łowi się płytko – w trzcinowych zatokach oraz na kamiennych rafach Woda jest krystalicznie czysta i brania szczupaków często widać. To znakomity wyjazd na wszystkich miłośników jerkowania, łowienia na lekko obciążone gumy oraz muszkarzy!

Grupa będzie zakwaterowana w naszej nowej szkierowej bazie w wygodnych 3-osobowych domkach, które zapewniają wszystkie wygody i położone są tuż nad brzegiem wody. Dystans do pierwszych dobrych szczupakowych miejscówek to nie dalej jak 5-7 minut płynięcia łodzią. Łowimy z dużych, bezpiecznych łodzi (3-osobowe) wyposażonych w silniki 25-50 KM oraz GPSy. Z grupą podróżuje oczywiście doświadczony, polski przewodnik, który zajmuje się całą logistyką wyjazdu oraz obsługuje jedną z wędkarskich łodzi.

Skrócony program wyjazdu

06.10 rano dzienny rejs promem do Karlskrony (bez kabin),
07-12.10 6 pełnych dni wędkowania
13.10 zakończenie pobytu, przejazd do Karlskrony, rejs dzienny Gdyni (bez kabin)
13.10 wieczorem przypłynięcie do Gdyni i zakończenie imprezy

Cena

Całkowita cena imprezy: 6200,- SEK (ok. 2900,- PLN*) od osoby

Cena imprezy zawiera

  • opiekę i przewodnictwo wędkarskie przedstawiciela Eventur Fishing (Kamil Walicki)
  • 7 noclegów w nowych i komfortowych domkach 3-osobowych
  • 6 dni wędkowania – łodzie 25-50 KM, 3-osobowe, wyposażone w GPS
  • bilet promowy (Gdynia-Karlskrona-Gdynia, rejsy dziennie bez kabin)
  • ubezpieczenie zdrowotne NNW oraz KL, KR i bagaż.

Cena imprezy nie obejmuje

Paliwa do łodzi, kosztów dojazdu (poza biletami promowymi), wyżywienia. Wyżywienie można zabrać z Polski lub kupić na miejscu w Szwecji.

Dojazd na miejsce

Dojeżdżamy samochodami osobowymi uczestników, co pozwala zachować atrakcyjną cenę porównaniu z autokarem lub dużym busem. Na grupę będziemy potrzebowali w sumie cztery pojazdy. Szczegóły ustalone zostaną po skompletowaniu całej grupy. Koszty paliwa do samochodów dzielą pomiędzy siebie kierowca oraz pasażerowie każdego z pojazdów.

UWAGA! Powyższe ceny oraz pakiet świadczeń wchodzących w ich skład obowiązujące są przy założeniu, iż w wyjeździe bierze udział 11 osób wędkujących (pełna obsada grupy). Wyjazd może dojść do skutku nawet w przypadku mniejszej liczby uczestników (wymagane minimum uczestników jest każdorazowo określane przez biuro), ale biuro nie może zagwarantować w takim przypadku zachowania ceny lub zachowania wszystkich świadczeń w pierwotnie planowanym wymiarze (np. ilości łodzi, liczby przewodników na grupę, itp.).

*Cena wyjazdu skalkulowana według kursu SEK z dnia 05.10.2017 (kurs sprzedaży pieniądza BPH) oraz na podstawie cen połączeń promowych w sezonie 2017. Cenniki i rozkłady promowe na rok 2018 na dzień sporządzenia niniejszej oferty nie są jeszcze znane.


Lista wypraw

Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Gdzie to jest?

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16