Inne kierunki

Poza kierunkami opisanymi szczegółowo w naszej ofercie jest również wiele innych miejsc, w których zazwyczaj byliśmy sami na rybach lub organizowaliśmy już pojedyncze wyjazdy na specjalne życzenie naszych klientów, względnie posiadają je w ofercie nasi koledzy z innych renomowanych biur turystyki wędkarskiej w Europie. Możemy tam w każdej chwili zorganizować wyjazd na życzenie klientów.


AUSTRIA

Połowy pstrągów w alpejskich rzekach i jeziorach, a także sandaczy i szczupaków w jeziorach. Cudowne krajobrazy i dobry standard wypoczynku.

Kontakt z biurem »

WĘGRY

Zapraszamy na bolenie, sumy i sandacze z Dunaju. Łowienie na rzece pod opieką znakomitego przewodnika – mistrza Węgier w spinningu.

Kontakt z biurem »

CZARNOGÓRA

Piękny i stosunkowo nieodkryty jeszcze kraj zachwyca krajobrazami, gościnnością mieszkańców i znakomita kuchnią. Połowy pstrągów i głowacic.

Kontakt z biurem »

RUMUNIA

Delta Dunaju to jeden z ostatnich dzikich rejonów Europy. Można tam podziwiać piękno przyrody i lokalny rumuński folklor. Połowy sumów, sandaczy i boleni.

Kontakt z biurem »

HOLANDIA

Holenderskie kanały i jeziora zaporowe kryją w swoich wodach fantastyczne okazy ryb – głównie sandaczy, szczupaków i okoni. Połowy z przewodnikami.

Kontakt z biurem »

NIEMCY

Zapraszamy na połowy grubych sandaczy oraz innych drapieżników w niemieckich jeziorach zaporowych pod okiem renomowanych przewodników.

Kontakt z biurem »

LUIZJANA

Jedno z najciekawszych i najmniej znanych w Europie miejsc do wędkowania. Połowy olbrzymich redfishów oraz innych gatunków ryb w delcie Mississipi.

Kontakt z biurem »

NIKARAGUA

Zapraszamy na niezwykle silne tarpony, poławiane w lagunach i jeziorach Nikaragui. Wędkarzy otacza tam egzotyczna przyroda, a łagodny klimat sprzyja wypoczynkowi.

Kontakt z biurem »

WENEZUELA

Archipelag Los Roques należy do najbardziej renomowanych łowisk świata. Szczególnie obfituje w bonefishe – piękne ryby poławiane na muchę na tzw. flatach.

Kontakt z biurem »

MALEDIWY

Jeden z turystycznych rajów jest również rajem dla wędkarzy. W turkusowej wodzie wokół archipelagu znajdziemy mnogość cennych gatunków ryb.

Kontakt z biurem »

NOWA ZELANDIA

Dla miłośników połowu pstrągów to miejsce wręcz kultowe. W setkach rzek, jezior i strumieni można tam poławiać dzikie potokowce i podziwiać dziewiczą naturę.

Kontakt z biurem »