Aktualności

Powrót do Grytu

Robert Taszarek w ulubionych szkierach


Z przyjemnością informujemy, że nasz znakomity szkierowy ekspert wędkarski Robert Taszarek po dwuletnim pobycie w zatoce Gamleby w nadchodzącym sezonie wędkarskim 2019 powraca do szkierów Gryt.

Robert zna te wodę doskonale, bo pływał po niej jako przewodnik przez wiele lat łowiąc wraz z klientami setki przepięknych ryb. Przez dwa lata praktycznie nie wysyłaliśmy tam wędkarzy, dzięki czemu woda na pewno „odpoczęła” nieco i w najbliższym sezonie otworzy się na nowo, darząc wieloma okazowymi szczupakami przekraczającymi metr długości. Z Robertem szansa na to będzie naprawdę duża!

Oddajmy zatem na chwilę głos samemu Mistrzowi, Robertowi Taszarkowi:

„Zapraszam serdecznie na wspólne wędkowanie na Szkierach Gryt! W ostatnich latach wędkowałem wspólnie z klientami na szkierach Gamleby, ale teraz w 2019 roku spotkamy się ponownie w Grycie. Ubiegłoroczne testowe wyniki wędkarskie pokazały, że szczupaki , okonie i sandacze ponownie biorą tam bardzo chętnie. Już nie mogę się doczekać momentu, kiedy wspólnie odwiedzimy dobre sprawdzone miejscówki ! A w archipelagu Gryt jest ich tyle, że przez tydzień możemy łowić codziennie gdzie indziej. Przypomnę tylko, że na tym łowisku były łowione szczupaki grubo powyżej metra, okonie w dużych ilościach i sandacze po kilka kilogramów. A więc raz jeszcze serdecznie zapraszam i do zobaczenia w Grycie!”

04.01.2019


Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16