Aktualności

Zapraszamy nad Odrę!

Świetne wędkowanie tuż przy granicy


Wprowadzamy do oferty pierwsze polskie łowisko. A raczej polsko-niemieckie bo to graniczny odcinek Odry w okolicy Kostrzyna. Jesteśmy przekonani, iż jest to najlepsza u nas w kraju opcja na grube, rzeczne ryby a w szczególności na bolenie o czym mieliśmy okazję ostatnio sami się przekonać. Powiedzieć, że warto na Odrę się wybrać było by niedomówieniem. Zauroczyliśmy się tą rzeką i po spędzeniu „covidowego” sezonu na Mazowszu możemy powiedzieć, że Odra oferuje „nieco” inny wymiar wędkarskich możliwości.

Skąd wziął się ten pomysł? Oczywiście przez pandemię. W tym sezonie odwołaliśmy lub przełożyliśmy wiele zagranicznych wyjazdów, a Wy sugerowaliście żeby zaproponować coś w zastępstwie na naszych wodach. Coś na kilka dni, na krótki wypad, na przedłużony weekend. Tak żeby zmienić otoczenie, wyjechać na moment i odpocząć psychicznie od niepokojących wiadomości o wirusie. Ale tak, żeby była jeszcze realna szansa złapać ładne ryby, a nie żeby tylko nałapać się świeżego powietrza. Biorąc to sobie do serca, przemierzyliśmy w tym roku Polskę jak długa i szeroka. Odra będzie pierwszym rodzimym łowiskiem w naszej ofercie, nad które już teraz serdecznie Was zapraszamy.

Wyjazdy na polskie (lub około-polskie jak w tym przypadku) wody będziemy oferować w formie 3-4 dniowych pobytów, takich właśnie przedłużonych weekendów. Choć jeśli ktoś chciałby zostać dłużej, to nie będzie problemu. Wyprawy te będziemy proponować zawsze i wyłącznie w oparciu o miejscowego, doświadczonego przewodnika (razem z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem, wyżywieniem jeśli ktoś sobie życzy i licencją wędkarską). Dobry przewodnik to mus aby taki krótki wypad zakończył się sukcesem. Pisząc „dobry” nie mamy na myśli tylko doskonałego wędkarza, który zna swoją wodę jak własną kieszeń. Rozumiemy przez to także jego osobowość, podejście do ludzi (klientów) i przede wszystkim "dobry" charakter. To ktoś z kim przyjemnie przebywa się nad wodą. Ktoś kto ma ugruntowany wędkarski fach, ale potrafi też przekazać go dalej. Nad Odrą naszym przewodnikiem będzie Mateusz Żurawski, który uchylił przed nami rąbek odrzańskiej tajemnicy. Jesteśmy pewni, że oddajemy naszych Klientów pod dobrą opiekę.

Więcej informacji o naszym przewodniku i odrzańskich wycieczkach znajdziecie TUTAJ.

21.10.2020
Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16