Aktualności

Tańsze zakupy dla klientów Eventuru

Wędkarskie rękodzieło i wędki St. Croix!

Wędkarskie rękodzieło i wędki St Croix!

Miło nam zakomunikować, iż rozpoczęliśmy współpracę z super załogą z Corona Fishing. To oryginalny, wyspecjalizowany sklep z wędkarskim rękodziełem. Wszystkie przynęty z ich oferty zostały wykonane ręcznie przez znakomitych wędkarzy-rzemieślników. Dzięki doświadczeniu najlepszych polskich oraz zagranicznych mistrzów, wędkarze mają możliwość zakupienia przynęt o wyjątkowych walorach i ponadprzeciętnej łowności. Od przeszło 10 lat Corona Fishing cieszy się zaufaniem zarówno klientów z Polski, jak i najbardziej oddalonych zakątków świata!

Dzięki licznym kontaktom w Skandynawii, sklep posiada w swoim asortymencie specjalne linie produktów przeznaczone na norweskie pstrągi, łososie i lipienie. Wyjątkową gratką będą olbrzymie wahadłówki i jerki, które powstały z myślą o skandynawskich szczupakach i sandaczach.

Corona Fishing to także oficjalny dystrybutor legendarnych wędzisk St. Croix, które od ponad 60 lat produkowane są w Stanach Zjednoczonych. W ofercie ponad 400 modeli wędek, dobranych precyzyjnie względem zastosowania. W Corona Fishing znajdziecie wędki od lekkich okoniówek po najcięższe kije do jerkowania. A od dziś klienci naszego biura kupują w Corona Fishing taniej:

  • Rabat 5% na produkty St. Croix (wędki)
  • Rabat 10% na produkty Corona Fishing (rękodzieło)

Uwaga - rabaty nie obowiązują na artykuły przecenione i już objęte promocją.


23.03.2018



Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16