Zbiornik zaporowy Caspe | Hiszpania


Impreza grupowa – jesień 2021

Zapraszamy na Caspe – legendarne łowisko leżące w biegu słynnej Ebro. Termin październikowy to jeden z najlepszych okresów na ryby na tej wodzie. Będzie jeszcze ciepło (dobra pogoda praktycznie gwarantowana), ale nie powinno być już upalnie. To dobry czas na wszystkie występujące w Caspe gatunki ryb – na całego żerują sumy, karpie i okonie, a i sandacz powinien już mocno brać po gorącym lecie.

Nasza grupa kwaterować będzie w kameralnej, niewielkiej bazie wędkarskiej nad Caspe prowadzonej przez polską, sympatyczną obsługę, która doskonale orientuje się realiach wędkowania na zbiorniku. W cenie imprezy zawarte są 2 dni łowienia sumów z doskonałymi przewodnikami (polskojęzyczni), a pozostałe dni wędkarze mogą łowić z łodzi sandacze i okonie lub spędzić czas na karpiowej lub sumowej zasiadce.

Skrócony program wyjazdu

23 październikaprzelot z Polski do Barcelony, transfer z lotniska nad Caspe
24-29 października6 pełnych dni wędkowania na Caspe. 2 dni łowienia sumów (pod opieką dwóch polskich przewodników) oraz 4 dni łowienia samodzielnego (sumy, sandacze, okonie, karpie – według preferencji wędkarzy)
30 październikazakończenie pobytu, transfer do Barcelony, lot powrotny do Polski

Cena

Całkowita cena imprezy: ok. 2790,- PLN*, od osoby + przelot do/z Bracelony po aktualnych cenach.

Cena imprezy zawiera

  • 7 noclegów w domku 3 lub 5-osobowym z kuchnią i łazienką (3, 3 oraz 2 osoby w pokojach)
  • 6 dni wędkowania, w tym 2 dni pod opieką profesjonalnego przewodnika sumowego
  • transfery z/do lotniska w Barcelonie
  • 3 łodzie wędkarskie 3-osobowe z silnikami spalinowymi 15-25 KM oraz echosondami)
  • ubezpieczenie zdrowotne NNW oraz KL i bagażu (obejmuje koszty leczenia covid ale nie koszty ewentualnej kwarantanny)
  • 2 wędki na osobę wraz z kołowrotkami i plecionką (do wyboru sumowe lub karpiowe, sprzęt na okonie/sandacze należy mieć własny)
  • akcesoria wędkarskie jak maty, podbieraki, fotele/łóżka karpiowe itp.

Cena imprezy nie obejmuje

Kosztów dojazdu (biletów lotniczych), wyżywienia (ceny w sklepach spożywczych niewiele wyższe niż w Polsce), licencji wędkarskich (płatne na miejscu – 55 Euro/osoba za tydzień), dodatkowych dni wędkowania z przewodnikiem (dla chętnych, koszt wędkowania z przewodnikiem to 200 Euro za 1 dzień za maksymalnie 4 osoby).

Dojazd na miejsce

Przelot Polska-Barcelona–Polska. Można lecieć tanimi liniami, np. z Warszawy-Modlina . Koszt biletu w obie strony przy wcześniejszej rezerwacji (na minimum 2-3 miesiące przed wyjazdem) jest nie większy niż 800–1000,- PLN od osoby w obie strony. Oczywiście dobierzemy dla Państwa dogodne połączenie (są możliwe inne miejsca wylotu z Polski). UWAGA! Powyższe ceny oraz pakiet świadczeń wchodzących w ich skład obowiązują przy założeniu, iż w wyjeździe bierze udział 8 osób wędkujących (pełna obsada grupy). Wyjazd może dojść do skutku nawet w przypadku mniejszej ilości uczestników (wymagane minimum uczestników jest każdorazowo określane przez biuro), ale biuro nie może zagwarantować wówczas zachowania ceny lub zachowania wszystkich świadczeń w pierwotnie planowanym wymiarze (np. ilości łodzi, liczby przewodników na grupę, itp.).

*Cena wyjazdu skalkulowana według kursu EURO z dnia 15.11.2020 (kurs sprzedaży pieniądza banku Alior).


Lista wypraw

Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Gdzie to jest?

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16