Jezioro Boren, łowisko rekordów! | Południowa Szwecja


Impreza grupowa - wiosna 2019

Jezioro dużych szczupaków

Boren jest jak na południową Szwecję łowiskiem zupełnie wyjątkowym. Płytkim, szybko nagrzewającym się z turkusowo-zielonym zabarwieniem wody. Ponad połowę dna zbiornika pokrywa roślinność zanurzona co stwarza szczupakowi wybitne warunki do rozwoju. Populacja ryb jest w łowisku bardzo duża i nie trudno o spotkanie z rybą w przedziale 90-110 cm. W terminie majówkowym łowi się przede wszystkim w dryfie, na płytkich śródjeziornych blatach, które po zakończonym tarle są żerowiskami szczupaków. Jest to idealny termin dla wszystkich wędkarzy, którzy lubią łowić na jerki i lekko obciążone gumy (5-15 g).

Podczas pobytu nad Boren opiekę nad naszą grupą będzie sprawował Kamil Walicki, znany i powszechnie lubiany wędkarz o olbrzymiej wiedzy na temat szwedzkich łowisk. Osoba uprzejma, pomocna i zapewniająca każdemu z uczestników maksimum swojej uwagi.

Wygodnie, bezpiecznie, w małej grupie

Nasza grupa kwateruje w osobnym budynku położonym 200 metrów od brzegów jeziora. Do dyspozycji są 2 oddzielne apartamenty o wysokim standardzie z 2-osobowymi sypialniami. Każdy wyposażony w kompletną kuchnię, łazienkę, salon oraz bezprzewodowe WI-FI. Na brzegu jeziora czekają aluminiowe łodzie wyposażone w 4-suwowe silniki o mocy 15-25 KM. Mniejsze łodzie przeznaczone są na 2-osoby (silniki 15 KM), natomiast większa (25 KM) wygodnie pomieści 3-osoby. Łącznie na grupę 9-10 osób przewidzianych jest 5 łodzie wędkarskich.

Skrócony program wyjazdu

Dzień 1 (27/04)Rejs nocny Gdynia-Karlskrona, kabiny 2 oraz 4-osobowe z łazienkami
Dzień 2-9 (28.04-05.05)Pobyt nad Boren pod opieką Kamila, minimum 6 pełnych dni wędkowania
Dzień 9 (05.05)Wyjazd z Boren, rejs nocny Karlskrona–Gdynia, kabiny 2 oraz 4-osobowe z łazienkami
Dzień 10 (06.05)Przyjazd do Gdyni w godzinach porannych, zakończenie imprezy

Cena

Całkowita cena imprezy: ok. 2900,- PLN* od osoby

Cena imprezy zawiera

  • opiekę i przewodnictwo wędkarskie przedstawiciela Eventur Fishing
  • 7 noclegów w ośrodku wędkarskim
  • 6 dni wędkowania – łodzie 2 lub 3 - osobowe z silnikami 15-25 KM
  • bilet promowy na trasie Gdynia–Karlskrona-Gdynia, kabiny 4-osobowe z łazienkami, rejsy nocne
  • ubezpieczenie zdrowotne NNW, KL oraz bagażu

Cena imprezy nie obejmuje

  • paliwa do łodzi (płatne na miejscu według zużycia)
  • wyżywienia
  • sprzętu wędkarskiego
  • paliwa do samochodów na dojazd
  • licencji wędkarskich (płatne na miejscu, ok. 300,- SEK osoba za cały pobyt)

Na te oboczne koszty należy zabrać ze sobą na wyjazd ok. 2500,- SEK. Wyżywienie można zabrać z Polski lub zakupić produkty spożywcze na miejscu w Szwecji (najbliższy sklep ok 4 km). Dojazd na miejsce – samochodami osobowymi uczestników (2-3 auta na całą grupę, szczegóły zostaną ustalone po skompletowaniu całej grupy).

UWAGA! Powyższe ceny oraz pakiet świadczeń wchodzących w ich skład ważne są przy założeniu, iż w wyjeździe bierze udział 9 osób (pełna obsada grupy). Wyjazd może dojść do skutku nawet w przypadku mniejszej ilości uczestników (wymagane minimum uczestników jest każdorazowo określane przez biuro), ale biuro nie może zagwarantować w takim przypadku zachowania ceny lub zachowania wszystkich świadczeń w pierwotnie planowanym wymiarze (np. ilości łodzi, liczby przewodników na grupę, itp.).

* Cena wyjazdu skalkulowana według kursu SEK z dnia 15.10.2018 (kurs sprzedaży pieniądza Alior/BPH) oraz na podstawie cen połączeń promowych Gdynia–Karlskrona–Gdynia z dnia 15.10.2018. W przypadku znacznego wzrostu kursu SEK oraz cen połączeń promowych, cena imprezy może ulec zmianie.


Lista wypraw

Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Gdzie to jest?

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16