Jesiotry i łososie w Kanadzie

3-11 listopada 2017

Ryby praktycznie gwarantowane...

To będzie nasz 12-ty wyjazd nad słynną na cały świat Fraser River. Za każdym poprzednim razem klienci łowili wiele wspaniałych okazów i jesteśmy przekonani, że na wyprawie w 2017 nie będzie inaczej. To łowisko jest po prostu tak zasobne w ryby, iż trudno zakończyć dzień o przysłowiowym „kiju”.

Celem wyprawy będą jak zwykle olbrzymie jesiotry białe (Fraser to najlepsze łowisko tej ryby na świecie) oraz łososie keta (chum), które wchodzą do rzeki do końca listopada. Jeśli chodzi o jesiotry, to listopad jest terminem doskonałym - wówczas spotkanie z dużą rybą jest bardzo prawdopodobne. W każdej chwili należy być przygotowanym na branie osobnika w przedziale 100-250 kg, gdyż takie sztuki są na Fraser dość częstą zdobyczą (największy jesiotr złowiony do tej pory na naszych wyprawach miał ok. 400 kg i była to największa słodkowodna ryba złowiona kiedykolwiek przy użyciu wędki przez naszych rodaków). Łososie w listopadzie również będą dobrze brały, tak więc złowienie kilku-kilkunastu sztuk dziennie na jednego wędkarza jest jak najbardziej możliwe.

Łowimy jak zwykle w 4-osobowych zespołach z dużych, szybkich i zadaszonych łodzi. Każda jednostka sterowana jest przez doświadczonego przewodnika. W cenie są licencje wędkarskie, a także cały niezbędny sprzęt wędkarski (także wodery SIMMS) wraz z przynętami – zarówno do połowu łososi, jak i jesiotrów.

Skrócony program wyjazdu

3 listopadaprzelot do Vancouver przez jedną ze stolic europejskich, transfer na miejsce zakwaterowania
4–9 listopada6 dni wędkowania na Fraser – po ok. 8 godzin dziennie
10 listopadaprzelot powrotny do Polski, przylot na miejsce 11 listopada

Cena

Całkowita cena pobytu: równowartość 2750,- CAD /osoba* (ok. 8800,- PLN)
Do tego należy doliczyć przelot na miejsce po aktualnych cenach (ok. 3500,- PLN/osoba na dzień 28.11.2016)

Cena imprezy zawiera

  • opiekę polskiego przewodnika na miejscu
  • 7 noclegów w dobrych warunkach w hotelu Best Western w Chilliwack podczas pobytu wędkarskiego (pokoje 2-osobowe osobowe z łazienką i klimatyzacją)
  • 6 dni wędkowania z lokalnym, profesjonalnym przewodnikiem na szybkiej i bezpiecznej łodzi. Na grupę 12 osób będą przewidziane 3 osobne łodzie i 3 przewodników.
  • śniadania oraz lunche
  • licencje wędkarskie oraz cały potrzebny sprzęt wędkarski łącznie z woderami
  • ubezpieczenie zdrowotne NNW oraz KL i bagażu (pakiet dla osób do 65 roku życia)

Cena imprezy nie obejmuje

Napiwków dla przewodników wędkarskich oraz obsługi hotelu, napojów alkoholowych, kolacji. Sugerujemy, aby z uwagi na wszystkie dodatkowe koszty zabrać ze sobą na wyprawę do Kanady ok. 500–700,- CAD.

Dojazd na miejsce

Koszt biletu lotniczego w obie strony na dzień 28.11.2016 nie przekracza 3500,- PLN/osoba.

Uwaga! Powyższe ceny oraz pakiet świadczeń wchodzących w ich skład obowiązują przy założeniu, iż w wyjeździe bierze udział 8 lub 12 osób wędkujących. Wyjazd może dojść do skutku nawet w przypadku mniejszej ilości uczestników (wymagane minimum uczestników jest każdorazowo określane przez Eventur), ale biuro nie może zagwarantować wówczas zachowania ceny lub zachowania wszystkich świadczeń w pierwotnie planowanym wymiarze (np. ilości łodzi, liczby przewodników na grupę, itp.).

*Cena wyjazdu skalkulowana według kursu CAD z dnia 15.11.2016 (kurs sprzedaży pieniądza ALIOR/BPH).


Lista wypraw

Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16